Rok 2020 przynosi wiele nowych rozwiązań. Jednym z nich jest personalizacja produktów Heliotron.

Oferowane przez nas lampki stołowe są nie tylko produktami najwyższej jakości, ale także dzięki swoim unikalnym kształtom zapewniają pozytywne doznania wizualne. Same w sobie stanowią wspaniały element dekoracyjny. W momencie ich zapalenia dodatkowo wytwarzają fantastyczny nastrój i wspaniały klimat. Wpływają w ten sposób na dobre samopoczucie gości hoteli i restauracji, co zwiększa szanse na utrzymanie kontaktu z nimi w przyszłości.

 

Personalizacja lampek dekoracyjnych

 

Ale nie poprzestajemy na tym. Wierzymy w to, że oprócz zapewnienia dobrego samopoczucia niezwykle ważny jest także bezpośredni kontakt z gośćmi lokalu. Jednym ze sprawdzonych sposobów osiągnięcia tego celu jest personalizacja produktów. Dlatego Heliotron oferuje dodatkowe, indywidualne formy oddziaływania dające możliwości bezpośredniego przekazu kierowanego indywidualnie do każdego gościa z osobna. Zatem otwieramy nowe możliwości.

 

1. Folie dekoracyjne SlideIn.

Motywy standardowe lub własny przekaz. 

 

Proponujemy wzbogacenie wybranych lampek na płynny wosk o dodatkowy element – folie dekoracyjne SlideIn. Można skorzystać z motywu standardowego, aby upiększyć swoją lampkę. Motywy standardowe odnoszą się do pór roku, obchodzonych świąt lub charakteru pomieszczeń, w których mogą być stosowane.

Oprócz tego można stworzyć własny projekt, aby całkowicie zindywidualizować swoją lampkę. Pozwala to na zwrócenie uwagi gości na dowolne wydarzenia, oferowane promocje, propagowane wizje, hasła reklamowe, kampanie promocyjne, czy też prezentację swojego logo. Dowolność tekstów, grafiki i kolorystyki otwierają nieograniczone możliwości wyróżnienia się i komunikacji ze swoimi gośćmi.

 

Folie dekoracyjne SlideIn są przystosowane do szkła bezbarwnego 48. Są wykonywane z wysokiej jakości folii, odpornej na zniszczenia i wysoką temperaturę. Folie mogą być wykorzystywane wielokrotnie i w różnych lampkach, w zależności od potrzeb. Nie wkleja się ich na stałe, tylko wkłada, co zapewnia łatwą i szybką obsługę.

       

 

2. Mały nadruk na osłonie dekoracyjnej LogoPrint.

Logo lub niewielka grafika. 

 

LogoPrint to możliwość stworzenia własnego projektu o niewielkich rozmiarach i umieszczenia go na osłonie dekoracyjnej Twojej lampki. Nadrukować można krótki tekst lub małą grafikę w maksymalnie czterech kolorach. Najczęściej stosowaną praktyką jest drukowanie loga hotelu, restauracji, czy innego obiektu, w którym znajdują się lampki. Wykonany w ten sposób nadruk w dużym stopniu indywidualizuje lampkę dekoracyjną. 

Nadruki LogoPrint wykonywane są dla zamówień od 50 sztuk.

   

 

3. Duży nadruk na osłonie dekoracyjnej 360°Print.

Własny motyw na całej powierzchni. 

 

360°Print to możliwość stworzenia własnego projektu o dużych rozmiarach i umieszczenia go na osłonie dekoracyjnej Twojej lampki. Nadrukować można dowolną grafikę lub zdjęcie w jakości fotograficznej. Z uwagi na rewelacyjną jakość nadruków, najczęściej stosowaną praktyką jest drukowanie atrakcyjnych zdjęć. Wykonany w ten sposób nadruk w maksymalnym stopniu indywidualizuje lampkę dekoracyjną.

Nadruki 360°Print wykonywane są dla zamówień od 150 sztuk.

   

 

4. Logo na podstawie lampki LogoGrawer.

Własne logo wygrawerowane na lampce. 

 

LogoGrawer to możliwość umieszczenia własnego logo na drewnianej podstawie lampek na płynny wosk Mokuzai Ash, Mokuzai Maple, Cube Ash, Cube Maple oraz Cube Oak. Stosowana przez nas technologia grawerowania laserowego gwarantuje doskonałe odwzorowanie Twojego logo. Jego posiadanie bardzo mocno indywidualizuje lampkę dekoracyjną. Dzięki temu wspiera marketing, a także jest innowacyjnym sposobem na przekazanie osobistej wiadomości gościom odwiedzającym hotel lub restaurację.

Grawerowanie LogoGrawer wykonywane jest dla zamówień od 25 sztuk.

 

5. Personalizacja całkowita YourIdea.

Własna lampka dekoracyjna. 

 

YourIdea to najbardziej zaawansowana możliwość personalizacji naszych produktów przeznaczona dla najbardziej wymagających Klientów. W pełnej współpracy z Tobą stworzymy produkt, którego nie będzie miał nikt inny i nie będzie go można zobaczyć nigdzie, poza Twoim lokalem. Twoja wyobraźnia nie musi mieć żadnych ograniczeń pod względem materiału, wyglądu i kształtu. Potrzebujesz lampki dekoracyjnej w kształcie piłki nożnej na przykład dla klubu piłkarskiego? Albo lampki w formie tortu weselnego dla firmy organizującej przyjęcia weselne? Nie ma żadnego problemu. Zrobimy to dla Ciebie !

Personalizacja całkowita YourIdea wykonywana jest dla zamówień od 500 sztuk.