Lampki dekoracyjne na płynny wosk z kolekcji Heliotron easy to doskonały element wzbogacający wizualnie każdy hotel, restaurację, kawiarnię, czy pub. W odróżnieniu od tradycyjnych świec są bezwonne, nie dymią i nie kapią. Ze względu na swoją unikalność wprowadzają do pomieszczeń wspaniałą atmosferę. Poza tym pięknie wyglądają, migocząc blaskiem naturalnego światła. 

 

Wiadomo nie od dziś, że satysfakcję i zadowolenie gości obiektów hotelowych i gastronomicznych buduje się nie tylko samą jakością usług, ale także niezbędnymi detalami. Można zwyczajnie zjeść posiłek, albo spędzić miłe chwile podczas kolacji w eleganckim lokalu. Można po prostu wypić kawę, albo odpocząć przy kawie, podanej w nastrojowej i przytulnej kawiarni. Aby umożliwić gościom wyjątkowe doznania i niepowtarzalną atmosferę stworzyliśmy szeroką kolekcję lampek dekoracyjnych. Proponujemy modele w różnych stylach i wielu rodzajach.

 

W odróżnieniu od oświetlenia elektrycznego, lampki na płynny wosk mogą być postawione nie tylko w głównym miejscu ich przeznaczenia, czyli na stole restauracyjnym. Świetnie się prezentują w dowolnym innym miejscu lokalu. Na przykład na parapecie okiennym, nad kominkiem, w regałach, na kredensach, czy innych widocznych punktach pomieszczenia. Nie wymagają kabla zasilającego, lecz ładnie wyglądają i mogą być dopasowywane do charakteru wnętrz pod względem koloru i rodzaju szkła. Są zatem bardzo uniwersalne.

 

Lampki dekoracyjne Heliotron easyKolekcja ekonomiczna.

Proste, eleganckie wzory w najlepszych cenach.

 

Dla każdego coś miłego! Lampki dekoracyjne z kolekcji ekonomicznej Heliotron easy przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy są szczególnie wyczuleni na okazje cenowe. Podobnie, jak pozostałe, również lampki z kolekcji ekonomicznej oferują wysoką jakość i eleganckie wzornictwo. Produkty z tej serii charakteryzują się prostym wzornictwem i ograniczonymi możliwościami indywidualizowania modeli. Jednak, podobnie jak modele z pozostałych kolekcji, korzystają z tych samych wkładów z płynnym woskiem. Tak samo wzbogacają pomieszczenia w niepowtarzalny nastrój i niezapomnianą atmosferę.

 

Kolekcja ekonomiczna to jedna z czterech oferowanych kolekcji. Wraz z kolekcją podstawowąekskluzywną oraz kolekcją świec tworzy szeroką gamę produktów dekoracyjnych do każdego rodzaju wnętrz. Obejmuje ona 12 modeli, które łączą w sobie prosty styl z wysoką jakością stosowanych materiałów – metalu, drewna i plastiku. Kolekcję kierujemy przede wszystkim do restauracji, w których stawia się na tworzenie niepowtarzalnej atmosfery dla gości. A także wspaniałego klimatu i doznań estetycznych.

 

Modele z tej kolekcji można spotkać w ogromnej liczbie restauracji na całym świecie, niezależnie od ich charakteru, wystroju i serwowanej kuchni. Z uwagi na swoją prostotę oraz niskie koszty zakupu i obsługi, lampki z kolekcji ekonomicznej cieszą się także uznaniem w obiektach hotelowych i ośrodkach wypoczynkowych.

 

Lampki dekoracyjne Heliotron easy.

Poszczególne modele.

 

 Lampki dekoracyjne Heliotron: model Cube Ash - szczegóły    Lampki dekoracyjne Heliotron: model Cube Maple - szczegóły    Lampki dekoracyjne Heliotron: model Cube Oak - szczegóły

Lampki dekoracyjne Heliotron: model Cara Silver - szczegóły    Lampki dekoracyjne Heliotron: model Cara Gold - szczegóły