Dekorowanie pomieszczeń to jedna z ważniejszych spraw, z którymi na co dzień spotykają się właściciele hoteli i restauracji. Odpowiednie przygotowanie lokalu pod względem wizualnym, w tym efektowna dekoracja stołu jest warunkiem do wytworzenia odpowiedniego nastroju i szczególnej atmosfery. Te z kolei są niezbędne dla dobrego samopoczucia gości i chęci spędzenia przez nich dłuższego czasu w obiekcie. Mając to na uwadze proponujemy gotowe rozwiązanie – unikalne lampki stołowe na płynny wosk, które sprawdzą się w każdym hotelu i restauracji. Są bardzo atrakcyjne wizualnie, łatwe i czyste w użytkowaniu i oferują możliwości personalizacji.

 

Nasze produkty – lampki stołowe.

Dekoracje stołów i nie tylko !

 

Choć dekoracja stołu to główne zastosowanie dla oferowanych przez nas produktów, to mogą one być czymś znacznie więcej. Po pierwsze, w odróżnieniu od oświetlenia elektrycznego, lampki stołowe na płynny wosk można postawić w dowolnym miejscu. Nie wymagają bowiem kabla zasilającego, dzięki czemu są niezwykle uniwersalne a miejsce ich stosowania może być praktycznie dowolne. Po drugie, poszczególne elementy lampek, czyli podstawy, szklane klosze, osłony dekoracyjne i wkłady z płynnym woskiem mogą być używane oddzielnie. Tworzą wtedy setki najrozmaitszych kompozycji indywidualnych, zgodnie z gustami i inwencją osób z nich korzystających. Mogą to być na przykład indywidualne kompozycje tematyczne – dekoracje świąteczne lub związane z porami roku. Kompozycje mogą być także związane z organizowanymi imprezami lub odnosić się do konkretnych miejsc.

Ogólne pomysły do tworzenia własnych dekoracji można znaleźć w dziele Inspiracje. Zapraszamy także do naszego przewodnika Tworzenie dekoracji – Do it yourself !, w którym prezentujemy konkretne przykłady dekoracji tematycznych z wykorzystaniem akcesoriów Heliotron. Najnowsze pomysły także do obejrzenia w tweetach od producenta.

 

Lampki stołowe – lampki dekoracyjne i świece ozdobne.

Szeroka gama produktów do hotelu, restauracji czy kawiarni w każdym stylu !

 

W naszej ofercie znajdują się lampki dekoracyjne, jak również świece ozdobne na płynny wosk w różnych stylach. Dlatego odpowiadają one estetyce każdego lokalu. Przede wszystkim polecane do hoteli, restauracji, kawiarni, czy pubów. Można je też stosować w innych obiektach, na przykład zajazdach, pizzeriach, a nawet muzeach i salach wystawowych. A więc wszędzie tam, gdzie elementy oświetlenia mogą stanowić cenną ozdobę pomieszczeń. Do wnętrz nowoczesnych oferujemy modele o klarownych liniach i ponadczasowym designie. Pomieszczenia o klasycznej, eleganckiej aranżacji doskonale ozdobią lampki dekoracyjne w bardziej tradycyjnych formach lub świece ozdobne na płynny wosk. Poza tym oferujemy też liczne modele uniwersalne, które doskonale wpiszą się w charakter każdego, nawet najbardziej unikatowego wnętrza.

Cała oferta jest podzielona na cztery bloki, grupujące produkty pod względem zbieżności tematycznej i wizualnej. Trzy z nich obejmują najliczniejszą grupę produktów – lampki dekoracyjne. Czwarta grupa to nasza najnowsza propozycja – świece ozdobne, w których tradycyjny wosk został zamieniony wkładami z czystym, wysokiej jakości płynnym woskiem.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia każdej z naszych propozycji !

oświetlenie dekoracyjne warszawa

lampki stołowe
dekoracje restauracji

lampiony dekoracyjne, oświetlenie ledowe
dekoracja stołu
dekoracje stołów, dekoracje weselne