Lampki dekoracyjne na płynny wosk z kolekcji Heliotron premium to doskonały element wzbogacający wizualnie hotele najwyższej klasy. W odróżnieniu od tradycyjnych świec są bezwonne, nie dymią i nie kapią. Ze względu na swoją unikalność wprowadzają do pomieszczeń wspaniałą atmosferę. Poza tym pięknie wyglądają, migocząc blaskiem naturalnego światła. 

 

Wiadomo nie od dziś, że satysfakcję i zadowolenie gości obiektów hotelowych i gastronomicznych buduje się nie tylko samą jakością usług, ale także niezbędnymi detalami. Można zwyczajnie zjeść posiłek, albo spędzić miłe chwile podczas kolacji w eleganckim lokalu. Można po prostu wypić kawę, albo odpocząć przy kawie, podanej w nastrojowej i przytulnej kawiarni. Aby umożliwić gościom wyjątkowe doznania i niepowtarzalną atmosferę stworzyliśmy szeroką kolekcję lampek dekoracyjnych. Proponujemy modele w różnych stylach i wielu rodzajach.

 

W odróżnieniu od oświetlenia elektrycznego, lampki na płynny wosk mogą być postawione nie tylko w głównym miejscu ich przeznaczenia, czyli na stole restauracyjnym. Świetnie się prezentują w dowolnym innym miejscu lokalu. Na przykład na parapecie okiennym, nad kominkiem, w regałach, na kredensach, czy innych widocznych punktach pomieszczenia. Nie wymagają kabla zasilającego, lecz ładnie wyglądają i mogą być dopasowywane do charakteru wnętrz pod względem koloru i rodzaju szkła. Są zatem bardzo uniwersalne.

 

Lampki dekoracyjne Heliotron premiumKolekcja ekskluzywna.

Dla najbardziej wymagających Klientów.

 

Wymagania gości obiektów hotelowych i gastronomicznych są zróżnicowane i niekiedy bardzo wygórowane. Stworzyliśmy lampki dekoracyjne z kolekcji ekskluzywnej Heliotron premium, aby sprostać tym wymaganiom. Kolekcja obejmuje lampki stołowe wykonane ze szlachetnego drewna egzotycznego. Wszystkie modele są wykonywane ręcznie, aby zapewnić niepowtarzalny i wyjątkowy charakter lampek.

 

Kolekcja ekskluzywna Heliotron premium to jedna z czterech oferowanych kolekcji. Wraz z kolekcją ekonomiczną, standardową oraz kolekcją świec tworzy szeroką gamę produktów dekoracyjnych do każdego rodzaju wnętrz. Obejmuje ona 7 modeli, które łączą w sobie elegancki, wyrafinowany styl z absolutnie najwyższą jakością stosowanych materiałów – drewna egzotycznego. Kolekcję kierujemy przede wszystkim do prestiżowych hoteli i top restauracji, w których niepowtarzalna atmosfera jest priorytetem. Podobnie, jak wspaniały klimat i doznania estetyczne.

 

Modele z tej kolekcji można spotkać w największych sieciach hotelowych na całym świecie, a także w niezliczonej liczbie mniejszych obiektów hotelowych, 

 

   

 

Lampki dekoracyjne Heliotron premium.

Poszczególne modele.

 

Lampki dekoracyjne Heliotron: model Mokuzai Fumed Oak - szczegóły     Lampki dekoracyjne Heliotron: model Mokuzai Olive - szczegóły     Lampki dekoracyjne Heliotron: model Mokuzai Rosewood - szczegóły

Lampki dekoracyjne Heliotron: model Mokuzai Wenge - szczegóły     Heliotron Mokuzai Shiny Wenge - szczegóły     Heliotron Mokuzai Zebrano - szczegóły

Heliotron Mokuzai Shiny Zebrano