Świece ozdobne na płynny wosk z kolekcji Heliotron shells to doskonały element wzbogacający wizualnie każdy hotel, restaurację, kawiarnię, czy pub. W odróżnieniu od tradycyjnych świec są bezwonne, nie dymią i nie kapią. Ze względu na swoją unikalność wprowadzają do pomieszczeń wspaniałą atmosferę. Poza tym pięknie wyglądają, migocząc blaskiem naturalnego światła. 

 

Wiadomo nie od dziś, że satysfakcję i zadowolenie gości obiektów hotelowych i gastronomicznych buduje się nie tylko samą jakością usług, ale także niezbędnymi detalami. Można zwyczajnie zjeść posiłek, albo spędzić miłe chwile podczas kolacji w eleganckim lokalu. Można po prostu wypić kawę, albo odpocząć przy kawie, podanej w nastrojowej i przytulnej kawiarni. Aby umożliwić gościom wyjątkowe doznania i niepowtarzalną atmosferę stworzyliśmy szeroką kolekcję świec dekoracyjnych.

 

W odróżnieniu od oświetlenia elektrycznego, świece ozdobne na płynny wosk nie wymagają kabla elektrycznego. Dlatego mogą być postawione w głównych miejscach lokalu. Na przykład przed wejściem, obok drzwi, na parapecie okiennym, czy też nad kominkiem.

 

Świece ozdobne Heliotron shells.

Tradycyjne rozwiązanie w nowoczesnej formie.

 

Świece ozdobne na płynny wosk Heliotron shells przypominają wizualnie uniwersalne, tradycyjne świece, jednak gwarantują niezmienny kształt, a także brak kapania, dymienia i nieprzyjemnych zapachów. Tradycyjny wosk został tu zamieniony wkładami z czystym, wysokiej jakości płynnym woskiem. Nietrwały stały wosk został wyeliminowany przez skorupy wyprodukowane z najlepszego materiału odpornego na pęknięcia i zarysowania. Dlatego świece w nowej odsłonie są niezwykle trwałe i zawsze wyglądają, jak nowe. Przekonaj się sam, oglądając nasze Inspiracje.

 

Kolekcja świec ozdobnych Heliotron shells to jedna z czterech oferowanych kolekcji. Wraz z trzema kolekcjami lampek dekoracyjnych: ekonomiczną, standardową oraz ekskluzywną tworzy szeroką gamę produktów dekoracyjnych do każdego rodzaju wnętrz. Obejmuje ona modele o różnych wysokościach – od 80 do 400 mm. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia świec w indywidualnych rozmiarach. Świece na płynny wosk łączą w sobie elegancki, wyrafinowany styl z absolutnie najwyższą jakością stosowanych materiałów. Kolekcję kierujemy przede wszystkim do hoteli i restauracji, w których niepowtarzalna atmosfera jest priorytetem. Podobnie, jak wspaniały klimat i doznania estetyczne.

 

Modele z tej kolekcji można spotkać w największych sieciach hotelowych na całym świecie, a także w niezliczonej liczbie mniejszych obiektów hotelowych i restauracji.

 

    Świece dekoracyjne Heliotron shells - schemat     Świece dekoracyjne Heliotron shells - zasada działania

 

Świece ozdobne Heliotron shells.

Różne rozmiary, wiele kolorów.

 

Świece dekoracyjne Heliotron shells kremowe - szczegóły    Świece dekoracyjne Heliotron shells białe - szczegóły