Zapraszając gości do hotelu lub restauracji trzeba zadbać o to, aby spędzenie czasu w lokalu było dla nich przyjemnym i niezapomnianym doświadczeniem. W okresie wiosenno-letnim, gdy dopisuje pogoda, ludzie chcą wychodzić z pomieszczeń, aby czerpać z uroków świeżego powietrza i otaczających widoków. Dlatego warto przygotować dla nich wydzielone miejsce na zewnątrz, aby urządzić tam ogródek. Ty go urządź, my zaproponujemy dekoracje ogródka !

Wydzielenie ogródka już samo w sobie jest zachętą do wstąpienia do restauracji. Jeśli dodatkowo wygląd tego miejsca będzie przyjazny i ładny, tym bardziej zwiększa się szansa na zachęcenie gości do wstąpienia do środka.

Aby w ogródku było ładnie i miło warto zadbać o dodatki. Proponujemy skorzystanie z naszego pomysłu. Jedną z naszych propozycji są dekoracje ogródka, które w łatwy sposób – przy naszym niewielkim udziale – można wykonać samemu. Dodatkowo, ze względu na swoją uniwersalność mogą znaleźć zastosowanie w każdym obiekcie, niezależnie od jego położenia i charakteru.

Sprawa zadbania o ogródek restauracyjny jest kluczowa szczególnie teraz, w czasach obostrzeń związanych z koronawirusem. Zapewnij zatem swoim gościom miłą atmosferę dzięki naturalnemu światłu świec, które pozytywnie nastraja, koi i daje dobre wrażenia estetyczne. Weź sprawy w swoje ręce i działaj. Po prostu Do it yourself !

 

Dekoracje ogródka.
Przygotowanie krok po kroku.

 

Potrzebne materiały ogólnodostępne:

  • pojemnik szklany lub słoik z ładnym nadrukiem np. kawy;
  • ziarna kawy dla dekoracji.

 

Potrzebne produkty Heliotron:

  • 1 wkład z płynnym woskiem Heliotron Flexilight 6140M, 110 ml;
  • zapalarka gazowa.

 

Wszystkie niezbędne składniki dekoracji:

dekoracje ogródka

 

KROK 1

Ustaw pojemnik szklany lub słoik w miejscu docelowym.

dekoracje ogródka

 

KROK 2

Zdejmij z pojemnika lub słoika wieczko/nakrętkę tak, aby górna część była otwarta.  

dekoracje ogródka

 

KROK 3

Włóż do środka wkład z płynnym woskiem.

dekoracje ogródka

 

KROK 4

Wsyp ziarenka kawy dla dekoracji, zapal płomień i ciesz się nastrojową dekoracją !

 

 

 

Dekoracje ogródka w pełnej okazałości:

heliotron@heliotron.pl