Najnowszym dzieckiem w asortymencie firmy Heliotron Deutschland GmbH są świece na tea-lighty LUXE. Zupełnie nowy produkt przeznaczony jest zarówno dla klienta indywidualnego, jak i odbiorcy instytucjonalnego. Znajdzie zatem zastosowanie w domach, apartamentach i mieszkaniach prywatnych, a także – podobnie jak pozostałe produkty Heliotron – w hotelach i restauracjach. Zupełnie unikalny koncept, nie oferowany do tej pory, otrzymał swoją unikalną nazwę i w znaczący sposób wzbogaca dotychczasową ofertę produktową.

Świece na tea-lighty LUXE

Koniec z niedogodnościami tradycyjnych świec woskowych

Zapewne każdy spotkał się sytuacją, w której palące się świece po jakimś czasie zaczynają kapać lub wyglądają nieestetycznie z uwagi na topiący się wosk. Nie można sobie wyobrazić nic bardziej denerwującego, niż produkt dekoracyjny wyglądający źle. W dodatku uciążliwości z nim związane, polegające na plamieniu przez kapiący wosk obrusów i stołów prowadzą do kolejnych nieprzyjemności.

Nowa odsłona świec

Dlatego Heliotron opracował zupełnie nowy koncept. W odróżnieniu od nietrwałych świec woskowych, świece na tea-lighty LUXE są niebywale trwałe. Ze względu na zastosowane materiały przez cały okres użytkowania gwarantują one niezmienny kształt i początkową formę. Ale wizualnie przypominają tradycyjne świece, których kształt doceniają użytkownicy na całym świecie. Skąd bierze się wyjątkowa trwałość świec na tea-lighty LUXE? Przede wszystkim wyeliminowano nietrwały wosk stosowany w tradycyjnych świecach. Zastąpiono go trwałymi i niezwykle odpornymi osłonami wyprodukowanymi z praktycznie niezniszczalnego tworzywa sztucznego. Materiał cechuje się odpornością na pęknięcia i zarysowania, a także na wysoką temperaturę. Dlatego świece w nowej odsłonie są bardzo trwałe i zawsze wyglądają, jak nowe. Oprócz tego są niezwykle przyjazne w użytkowaniu. Po pierwsze nie trzeba się bać o ich uszkodzenie. Ponadto są łatwe w czyszczeniu, ponieważ można je myć w zmywarce. 

Cechą charakterystyczną świec na tea-lighty jest możliwość ich używania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dlatego produkty Heliotron mogą służyć nie tylko jako dekoracja stołu, ozdoba kominka, czy parapetu. Z powodzeniem mogą to być również świece na balkon, czy też świeca używana do dekoracji ogrodu.

Korzystanie z nowoczesnych świec na tea-lighty LUXE pozwala oszczędzić wiele pracy i czasu, które zazwyczaj są niezbędne przy ciągłym czyszczeniu tradycyjnych świeczników. Przede wszystkim jednak zapewnia wysoce estetyczny, długowieczny element dekoracyjny. Od teraz świece mogą zawsze wyglądać tak, jakby właśnie zostały zapalone.

Dotychczasowa oferta firmy Heliotron skierowana była przede wszystkim do obiektów użyteczności publicznej i obejmowała lampki dekoracyjne, a także świece ozdobne na płynny wosk. Poza tym w ostatnich latach wprowadzono do asortymentu lampki LED. W odróżnieniu od tych propozycji, świece na tea-lighty LUXE kierowane są do szerszego grona odbiorców. W szczególności do klientów indywidualnych, którzy od dziś także mogą korzystać z wysokiej jakości oświetlenia dekoracyjnego wnętrz marki Heliotron. 

Nowe zastosowanie dla tea-lightów

Świece na tea-lighty LUXE to uniwersalny produkt, który można używać tak często, jak tylko się chce. Każda świeca jest dostarczana z dopasowanym tea-lightem marki Heliotron, którego wysoka jakość zapewnia jej optymalne funkcjonowanie. Uniwersalność świec polega na tym, że można wykorzystywać do nich również standardowe podgrzewacze, z dużym prawdopodobieństwem dostępne w każdym gospodarstwie domowym. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest także stosowanie tea-lightów zapachowych. Dzięki temu efekt wizualny palącego płomienia wydatnie się wzmacnia przez zmysłowy zapach. Na przykład słodkiej pomarańczy, karmelu waniliowego lub cynamonu i przypraw. Uzyskujemy w ten sposób wysokiej jakości świece zapachowe z możliwością natychmiastowej zmiany aromatu.

Cechy charakterystyczne

Zalety w skrócie

 • Świeca na tea-lighty LUXE to połączenie trwałej osłony z wymiennym tea-lightem.
 • Osłony wyprodukowane z praktycznie niezniszczalnego tworzywa sztucznego, odpornego na pęknięcia, a także zarysowania.
 • Możliwość wykorzystania wysokiej jakości tea-lightów firmy Heliotron, bądź też standardowych podgrzewaczy innych firm.
 • Do stosowania także jako świeca zapachowa poprzez możliwość korzystania z tea-lightów zapachowych.
 • Osłony się nie wypalają i nie topią, dlatego zawsze wyglądają estetycznie.
 • Wosk nie kapie.
 • Wszechstronny produkt do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
 • Mnogość zastosowań – świeca używana do dekoracji ogrodu, dekoracja stołu i wiele innych.
 • Świece odporne na temperaturę, nawet przy silnym nasłonecznieniu.
 • Wiele wymiarów do wyboru.
 • Możliwość indywidualnej dekoracji.
 • Wszystkie świece LUXE są dostarczane z dopasowanym tea-lightem.
 • 10 lat gwarancji.
Świece na tea-lighty

Trzy unikalne modele

Ta sama zasada działania, różne charaktery

Świece na tea-lighty LUXE

Świece na tea-lighty LUXE z serii „Classic” to klasyczny wygląd i kształt podobny do tradycyjnych świec. Płomień pali się ponad osłoną przez co jest w całości widoczny. 

Świece na tea-lighty LUXE
dekoracja stołu
świece zapachowe
Świece na tea-lighty LUXE
Świece na tea-lighty LUXE

Świece z serii „Trend” charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, a także tradycyjnym kształtem. Płomień pali się ponad osłoną, a więc cały jest widoczny. 

Świece na tea-lighty LUXE
Świece na tea-lighty LUXE
świeca używana do dekoracji ogrodu, świece na balkon
Świece na tea-lighty LUXE
Świece na tea-lighty LUXE

Seria „Insert” to unikalne rozwiązanie, które tworzy fantastyczną atmosferę. Tea-light wpuszczany jest do środka osłony, dzięki czemu płomień pali się w środku świecy. 

Świece na tea-lighty LUXE
świeca używana do dekoracji ogrodu
świece zapachowe
świece na balkon

Świece na tea-lighty LUXE – wymiary

Dekoracja stołu, ozdoba ogrodu. Zarówno na małe powierzchnie, jak i na większe.

Aby zapewnić użytkownikowi szeroki wybór, oferta świec na tea-lighty LUXE obejmuje trzy szerokości osłon. Dodatkowo każda występuje w kilku wysokościach. Zasada dotyczy wszystkich modeli – Classic, Trend, a także Insert. 

Ø 60 mm

Najmniejszym dostępnym rozmiarem jest średnica 60 mm. Ze względu na relatywnie niewielką szerokość, świece mogą mieć maksymalnie 120 mm wysokości. Dzięki temu są zawsze stabilne.

dekoracja stołu

dekoracja stołu
dekoracja stołu

Ø 80 mm

Pośrednim dostępnym rozmiarem jest średnica 80 mm. W odróżnieniu od węższych modeli, świece w tej szerokości mogą mieć maksymalnie 250 mm wysokości.

Ø 100 mm

Największym dostępnym rozmiarem jest średnica 100 mm. Ze względu na dużą szerokość, świece mogą mieć maksymalnie aż 300 mm wysokości. Dzięki temu wyglądają niezwykle dostojnie.

świece na balkon

świece na balkon
świece na balkon