Lampki i świece dekoracyjne na płynny wosk są kwintesencją ciepłej poświaty naturalnego światła świec. To niezaprzeczalny fakt. Ale w pewnych aspektach lampki LED (świece LED, tea-lighty LED) idą o krok dalej.

Lampki LED.

Długo wyczekiwana nowość !

Z różnych względów nie we wszystkich obiektach istnieje możliwość korzystania z otwartego ognia. Dlatego Heliotron wprowadził do oferty lampki LED (tea-lighty LED), które swoją poświatą i migającym płomieniem do złudzenia przypominają tradycyjne świece. Jednak nie wytwarzają ciepła i są pozbawione otwartego płomienia, przez co są całkowicie bezpieczne. Poza tym mogą być stosowane dosłownie wszędzie. Przede wszystkim polecane do hoteli, restauracji i wszędzie tam, gdzie przychodzą ludzie miło spędzić czas.  

lampki-led

Oświetlenie LED to prawdziwa rewolucja pod względem kosztów. W odróżnieniu od popularnych na rynku i niezwykle nieekonomicznych produktów oświetleniowych zasilanych bateriami, lampy LED firmy Heliotron są przystosowane do wielokrotnego ładowania z gniazdka elektrycznego za pomocą specjalnych stacji ładujących. Możliwość ładowania nawet do 500 razy tych samych lampek powoduje, że są to najbardziej ekonomiczne produkty dostępne na rynku. Indukcyjny sposób ładowania eliminuje uciążliwości związane z koniecznością codziennego odkręcania pojemnika na baterie, a także ich wymiany. Tea-lighty LED firmy Heliotron wymagają wyłącznie minimalnej obsługi, polegającej tylko na ich wstawieniu na noc do stacji ładującej. Bez rozkręcania, wymiany baterii i żadnych innych działań i kosztów.          

lampki-led-11

Trzy propozycje.

Lampki LED do różnych zastosowań.

Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy trzy warianty lampek LED różniące się parametrami i kosztem.  

Platinum PIN

Nasza pierwsza propozycja umiejętnie wspiera hotelarzy i restauratorów w codziennej pracy. Ta praktyczna świeca LED już od pierwszej chwili wita Twoich gości swoją delikatną poświatą. Przy tym zapewnia prawdziwą alternatywę dla innych produktów oświetleniowych. Po pierwsze jest bezpieczniejsza, ponieważ nie pali się prawdziwym płomieniem. Poza tym daje możliwość wyboru pomiędzy blaskiem ciepłej i zimnej bieli. Dodatkowo, podobnie jak inne lampki LED, nie wymaga kosztów obsługi, ponieważ jest ładowana z sieci elektrycznej. Na końcu wreszcie jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo.

Platinum Indukcja

Druga opcja łączy w sobie dwa światy: kształt  klasycznego tea-lighta z najnowszą technologią ładowania indukcyjnego. Zapewnia prostą i bezpieczną obsługę w dobrej cenie. Dzięki walorom jakościowym ładowania indukcyjnego oraz atrakcyjności cenowej, tea-lighty LED z tej serii są w szczególności popularne wśród hotelarzy i restauratorów. Szczególnie dlatego, że można ich używać na zewnątrz pomieszczeń. Są bowiem odporne na działanie wilgoci i mniej wrażliwe na nieostrożne obchodzenie się. Podobnie, jak lampki LED Platinum PIN, dają możliwość wyboru pomiędzy blaskiem ciepłej i zimnej bieli.

Smart Indukcja

Wariant trzeci to prawdziwy zawodnik wagi ciężkiej. Nowoczesny wygląd w połączeniu z najnowszą technologią ładowania indukcyjnego gwarantuje długotrwałe zagoszczenie na stolikach Twojego hotelu, czy też restauracji. Możliwość wyboru pomiędzy blaskiem ciepłej bieli i koloru świecy. Dodatkowo tea-lighty z tej serii są wykonane z niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego, co pozwala na ich nieograniczone wystawianie na zewnątrz pomieszczeń. Oprócz tego są odporne na zachlapanie, przemoczenie i wilgoć. Brak otwartych styków elektrycznych czyni je produktami niezwykle bezpiecznymi.

lampki-led-4

lampki-led-3

lampki-led-2

Cechy charakterystyczne.

Gorąco zachęcamy do korzystania z lampek LED w zestawach. Zapewnia to kompletne zabezpieczenie każdego wydarzenia, podczas którego chcesz cieszyć się olśniewającym blaskiem świec. Niezależnie, czy potrzebujesz tylko kilku punktów świetlnych, czy też ich większej liczby. Nasze zestawy mogą bowiem być łączone. Dzięki temu w łatwy sposób możesz ładować do 4 stacji ładowania, czyli do 48 świec LED korzystając z jednego źródła zasilania.

Platinum PIN

Platinum Indukcja

Smart Indukcja

Miejsca stosowania

Do użytku wewnątrz lokalu.

Do użytku wewnątrz i na zewnątrz lokalu.

Do użytku wewnątrz i na zewnątrz lokalu.

Czas świecenia

Do 18 godzin

Do 14 godzin

Do 20 godzin

Czas ładowania

Do 6 godzin

Do 6 godzin

Do 8 godzin