Tworzenie dekoracji - pomysł na dekoracje ogródka

Koszt: 19,00 PLN netto / komplet

 

Tworzenie dekoracji – Do it yourself ! to najnowszy koncept marki Heliotron. Pozwala stworzyć własne dekoracje przy wykorzystaniu wkładów z płynnym woskiem i akcesoriów oferowanych przez niemieckiego producenta. Skorzystaj z naszych pomysłów lub puść wodze swojej fantazji i stwórz absolutnie unikalne dekoracje. Będą one ozdabiać wyłącznie Twój obiekt i nie będzie ich można spotkać gdzie indziej. Poddaj się magii nastroju i zrób to sam. Po prostu Do it yourself !

 

Tworzenie dekoracji.

Oświetlenie dekoracyjne w indywidualnych kompozycjach.

 

Świat jest bogaty w inspirujące pomysły. Każda wizyta w parku, spacer po lesie, czas spędzony w ogrodzie, czy też odwiedziny u znajomych mogą być inspiracją do stworzenia unikalnych i niepowtarzalnych dekoracji. Wystarczy zaobserwować coś interesującego lub znaleźć drobiazgi, które mogą być wykorzystane jako element indywidualnej kompozycji ozdobnej. Garstka suchego siana, szyszki drzew iglastych, niewielkie gałązki, suszone owoce, fragmenty kory drewnianej, kwiaty ogrodowe, a nawet niewielkie kamyki lub piasek mogą stanowić podstawę własnej dekoracji. Te lub podobne ogólnodostępne materiały w połączeniu z wybranymi produktami firmy Heliotron i odrobiną inwencji twórczej stanowią podstawę koncepcji Tworzenie dekoracji – Do it yourself ! Zgodnie z nią, każdy jest w stanie stworzyć wyjątkowe indywidualne dekoracje, które upiększą stoły w restauracji, lobby hotelowe, pomieszczenia w SPA, czy też sale przyjęć i spotkań.

Taki sposób przygotowania ozdób jest szczególnie rekomendowany przede wszystkim dla hoteli i restauracji. Goście odwiedzający takie obiekty wymagają nie tylko komfortowego pobytu i obsługi na wysokim poziomie, co jest oczywiste. Wysoko cenią także inne aspekty, szczególnie związane z indywidualnym podejściem i wyjątkowym traktowaniem. Wtedy bowiem czują się docenieni i wyróżnieni. To może zapewnić na przykład dobra atmosfera i wyjątkowy klimat pomieszczeń. Znakomity wpływ na nie ma wystrój, a w szczególności oferowane dekoracje. Goście cenią wyjątkowo wysoko te z nich, których nie są w stanie spotkać gdzie indziej. 

 

Tworzenie dekoracji. 

Nasze pomysły do wykorzystania.

 

Mając to na uwadze proponujemy kilka pomysłów do szybkiego wykorzystania. Poza tym zachęcamy do wprowadzania własnych zmian i modyfikacji. Więc weź sprawy w swoje ręce i działaj. Tak właśnie wygląda, zgodnie z najnowszym konceptem marki Heliotron, Tworzenie dekoracji – Do it yourself ! 

 

Tworzenie dekoracji - pomysł na dekoracje jesienne

 

Tworzenie dekoracji - pomysł na dekoracje zimowe

 

Tworzenie dekoracji - pomysł na dekoracje wiosenne

 

Tworzenie dekoracji - pomysł na dekoracje letnie