Bez dymienia, nieprzyjemnych zapachów i plam z wosku.

 

Dzięki lampkom i świecom dekoracyjnym marki Heliotron do historii przechodzą takie niedogodności związane z tradycyjnymi świecami jak dymienie, nieprzyjemne zapachy, irytujące plamy z wosku lub konieczność częstej wymiany lub wyrzucania na wpół spalonych świec. Nasze produkty są nie tylko niezwykle atrakcyjne wizualnie, ale także bardzo ułatwiają codzienną pracę w hotelu, czy restauracji.

Wysoka jakość

Nasze produkty są wytwarzane zgodnie ze ścisłymi normami jakości. Wszystkie wkłady z płynnym woskiem produkowane są w Niemczech i charakteryzują się optymalnymi właściwościami spalania.

Czas palenia

Wkłady z płynnym woskiem mają pojemność do 265 ml, dzięki czemu palą się do 60 godzin. Pozwala to wymieniać je dużo rzadziej, niż w przypadku wypalonych tealightów lub tradycyjnych świeczek.

Bezpieczeństwo

Wszystkie niebezpieczeństwa związane ze spalaniem świec są wyeliminowane. Dzięki specjalnej ochronie knota, płomień natychmiast gaśnie w przypadku wywrócenia się lampki. Poza tym wkłady z płynnym woskiem nie są pod ciśnieniem i są szczelne.

Czystość

Nasze produkty eliminują problem plam z wosku na obrusach i stołach. Podczas palenia wkład z płynnym woskiem nie kapie. Ponadto bez względu na to, jak długo świeca się pali, zawsze jest czysta i wygląda jak nowa.

 

Trwałość

Wkłady z płynnym woskiem firmy Heliotron można przechowywać niemal bezterminowo. Mogą być używane wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz – nawet w wysokich temperaturach otoczenia i bezpośrednim świetle słonecznym.

 

Elastyczność

Lampki dekoracyjne są produkowane z różnych materiałów m.in. metalu, stali nierdzewnej, plastiku lub drewna. Ponadto dostępne są w wielu różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Dlatego bez trudu można je w maksymalnym stopniu dostosować do każdego wnętrza i dobrać do każdej okazji.

 

Bezwonność

Ze względu na szczególną czystość wysokiej jakości płynnego wosku, wkłady Heliotron palą się całkowicie bezwonnie. Dodatkowo wydzielające się opary są pozbawione sadzy.

 

Przystępna cena

Lampki i świece dekoracyjne na płynny wosk są konkurencyjne w użytkowaniu w stosunku do tradycyjnych świeczek i tealightów. Palą się długo i wyglądają zawsze, jak nowe. Dlatego nie trzeba ich często wymieniać. Dzięki łatwości i czystości użytkowania zaoszczędzą Tobie i Twojemu personelowi ogromną ilość czasu.