Zaawansowana technologia, najwyższa jakość.

 

Fenomen produktów rodem z firmy Heliotron polega na unikalnym połączeniu kojących efektów naturalnego światła z atrakcyjnymi wizualnie, łatwymi w obsłudze i czystymi w użytkowaniu lampkami lub świecami dekoracyjnymi.

Wkład z płynnym woskiem

Sercem każdej lampki lub świecy dekoracyjnej Heliotron jest unikalny wkład z płynnym woskiem. Dzięki czystości i klarowności stosowanego wosku, palący się płomień niemal nie wytwarza zapachu i nie powoduje wydzielania sadzy. Wosk nie kapie, dzięki czemu gwarantuje czystość i komfort użytkowania. Dwa najpopularniejsze wkłady z płynnym woskiem to Heliotron Flexilight 6100M, palący się przez 55 godzin oraz mniejszy – Heliotron Flexilight 6140M, zapewniający ciągły płomień przez 28 godzin.

Osłona wkładu

Wkład z płynnym woskiem jest niewidoczny dzięki osłonom wykonanym z wysokiej jakości aluminium. Osłony w wybranym kolorze są nakładane na wkład i podkreślając charakter lampki lub świecy tworzą spójną całość z otoczeniem.

Podstawa lampki

Wkład z płynnym woskiem wraz z kolorową osłoną umieszczany jest w podstawach, będących głównym elementem wizualnym lampki. Szeroka gama dostępnych wzorów pozwala na korzystanie z lampek Heliotron w różnych pomieszczeniach i przy różnych okazjach.

Szklany klosz

Dopełnieniem systemu jest szklany klosz, który umieszczony w podstawie zamyka kompozycję lampki dekoracyjnej. Oprócz walorów wizualnych stanowi ważny element dla użyteczności i bezpieczeństwa lampek. Klosz osłania płomień przed działaniem czynników zewnętrznych, jak wiatr lub ruch powietrza spowodowany przez klimatyzację, a także zabezpiecza przed przypadkowym kontaktem z otwartym ogniem.

System w pełnej okazałości

Po zapaleniu płomienia otrzymujemy lampkę dekoracyjną w jej finalnej wersji. Tworzy ona wyjątkową atmosferę, tak bardzo oczekiwaną przez gości hoteli i restauracji. Zarówno podstawy lampek, produkowane z różnych materiałów i w wielu wzorach, jak również bogate kolorystycznie i wzorniczo szkła oraz urozmaicone kolorystycznie osłony stwarzają duże możliwości komponowania lampek w zależności od potrzeb, gustów i upodobań.

Lampki dekoracyjne na płynny wosk rodem z firmy Heliotron można spotkać nie tylko w renomowanych hotelach, restauracjach i kawiarniach, ale także w tradycyjnych zajazdach, pizzeriach, czy klubach w 25 krajach świata.